Uroczyste spotkanie przy wielkanocnym jajeczku

Stało się już tradycją, że w oktawie Świąt Wielkanocnych członkowie Klubu Seniora „Złota Jesień” spotykają się dzieląc się święconym jajkiem z ostrym chrzanem oraz spożywając przygotowane przez seniorki inne świąteczne pokarmy. W roku bieżącym spotkanie to odbyło się w dniu 6 kwietnia. Do wspólnego świętowania połączonego z otwarciem naszego klubowego lokalu zostali zaproszeni sympatycy, przyjaciele i dobroczyńcy naszego Klubu.

A zatem wśród zaproszonych gości obecna była Krystyna Kruk, Andrzej Bukowczan, Celina Ślusarska, Wiesław Cader, Janina Wilkosz, Elżbieta Gęgotek, Jerzy Rajpolt , natomiast Violetta i Janusz Apostolscy, Krystyna Pietras, Jerzy Kowalik  i Alicja Wójcik, z uwagi na brak możliwości uczestniczenia w tym spotkaniu, przekazali członkom naszego Klubu serdeczne życzenia i złożyli obietnicę odwiedzenia nas w innym dogodnym dla nich terminie.

Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz klubowy kolega Wiesław Olek napisał specjalnie na tą okoliczność piosenkę, treść której tematycznie związana była z charakterem tego spotkania i była aktem dziękczynnym skierowanym do wszystkich dobroczyńców. Zaśpiewał  też inne wesołe piosenki własnego autorstwa przy akompaniamencie Jacka Walasa.

Ale wszystko, co dobre szybko się kończy, więc i my dziękując za obecność naszych gości, powoli zakończyliśmy nasze spotkanie.

Treść – Barbara Golińska
Zdjęcia – Wiesława Danielewska