Zebranie sprawozdawcze za 2021 rok

W dniu 10.II.2022 r. zwołane zostało pierwsze w roku bieżącym zebranie ogólne członków Klubu Seniora „Złota Jesień” w Zabierzowie, podczas którego zostało przedstawione rozliczenie finansowe oraz sprawozdanie z działalności Klubu za rok 2021, które zostały jednogłośnie przyjęte.

Sprawozdanie z działalności Klubu Seniora „Złota Jesień” w Zabierzowie na przestrzeni 2021 roku – KLIKNIJ TUTAJ

Ponadto przedyskutowano i ustalono program działania na I kwartał br, a także planowane imprezy plenerowe do ewentualnego zrealizowania w II kwartale br.

W przekazanym wszystkim członkom harmonogramie działalności Klubu, kolejny raz została ujęta informacja wraz z zaproszeniem, z którego mogą również skorzystać seniorzy nie zrzeszeni w Klubie o następującej treści:

W związku z tym, że lokal nasz jest odpowiednio wyposażony w aparaturę audio – wizualną, posiada też zaplecze kuchenno – gospodarcze, zapraszamy wszystkich chętnych członków Klubu (nawet z osobami towarzyszącymi) na czwartkowe tzw. wolne spotkania przy kawie i ciasteczku od godz. 16 – 18 – tej, za wyjątkiem czwartków, w których zaplanowane są zebrania ogólne.
Podczas tych spotkań można będzie oglądać filmy i zdjęcia z ważniejszych imprez klubowych, przeglądać Kroniki prowadzone od założenia Klubu tj. od 1999 roku, korzystać z mini – biblioteki klubowej, grać w gry planszowe, tworzyć okolicznościowe ozdoby i dekoracje, lub po prostu porozmawiać z przyjaciółmi. Serdecznie zapraszamy!