Inauguracyjny piknik w Kamieniołomie

Klub Seniora „Złota Jesień” w Zabierzowie w dniu 11 czerwca br zorganizował spotkanie ogólne w formie pikniku nad zalewem w pięknym, zabierzowskim kamieniołomie.

Jako, że było to pierwsze spotkanie w bieżącym roku, zatem zostało rozpoczęte podsumowaniem działalności naszego Klubu za rok ubiegły, lecz w związku z sytuacją pandemiczną, niewiele zaplanowanych spotkań i imprez mogliśmy w tym czasie zrealizować. Szczegółowe sprawozdanie z tego zakresu zostało umieszczone tutaj: https://klubseniorazlotajesien.pl/2021/sprawozdanie-z-dzialalnosci-klubu-seniora-zlota-jesien-w-zabierzowie-na-przestrzeni-2020r/

Po przekazaniu przez przewodniczącą i przedyskutowaniu spraw organizacyjnych, a tych nazbierało się dość dużo przez cały okres, kiedy działalność naszego Klubu była zawieszona, złożyliśmy życzenia urodzinowe naszej koleżance Hani Nowakowej, która właśnie w tym dniu skończyła 83 lata. Dalsza część spotkania upłynęła w serdecznej i miłej atmosferze przy pieczeniu kiełbasek na ognisku oraz delektowaniu się wspaniałymi domowymi ciastami upieczonymi przez nasze klubowe koleżanki.

Czuliśmy się zrelaksowani, ciesząc oczy malowniczymi widokami, śpiewając znane piosenki przy gitarowym akompaniamencie i czuliśmy się dość swobodnie, gdyż prawie wszyscy jesteśmy zaszczepieni.

Następne spotkanie, a będzie to spotkanie świętojańskie, planujemy zorganizować również w tej bajecznej scenerii nad zalewem.

Tekst – Barbara Golińska
Zdjęcia – Wiesława Danielewska