Zaproszenie na VIII Orszak Trzech Króli

Klub Seniora „Złota Jesień” w Zabierzowie serdecznie zaprasza mieszkańców Zabierzowa i całej Gminy Zabierzów do udziału w VIII Orszaku Trzech Króli, który wyruszy spod Kościoła Parafialnego w Zabierzowie w dniu 6 stycznia 2020 r. o godz. 13-tej.

Tegoroczne hasło Orszaku brzmi „Cuda, cuda ogłaszają”, przez co podkreślona została idea wspólnego kolędowania, stwarzająca poczucie wspólnoty.

A więc bierzmy udział w Orszaku wraz z całymi rodzinami, śpiewając tradycyjne kolędy, aby dać świadectwo swojej wiary i wzajemnej jedności.

Zwracamy się również z prośbą, aby dzieci były przebrane w stroje bożonarodzeniowe oraz w różnego rodzaju zwierzątka, które będą towarzyszyć św. Franciszkowi podążającemu w Orszaku. Wszystkie przebrane dzieci będą obdarowane słodyczami.

Jednocześnie informujemy, że podczas Orszaku przeprowadzona będzie akcja charytatywna (zbiórka pieniędzy do puszek) na rzecz ciężko chorego Kacperka Ryło.

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mają gorące serca i czują potrzebę pomagania innym do udziału w tej szczytnej akcji.

Serdecznie zapraszamy!