Zaproszenie na VI Orszak Trzech Króli w Zabierzowie

Klub Seniora „Złota Jesień” w Zabierzowie zaprasza mieszkańców Zabierzowa i całej Gminy do udziału w VI Orszaku Trzech Króli, który wyruszy spod Kościoła Parafialnego w Zabierzowie w dniu 6.I.2018r. o godz. 13-tej.

Hasłem przewodnim tego Orszaku jest sentencja „Bóg jest dla wszystkich”, a zatem chcemy przypomnieć, że Bóg przyszedł na świat, aby odkupić każdego człowieka, niezależnie od koloru skóry, wieku, czy też poglądów i czeka na nas nawet wtedy, gdy jesteśmy daleko od Bożego Prawa. Zawsze jest czas, żeby wejść na dobrą drogę do Niego. A więc bierzmy udział w Orszaku, aby dać świadectwo wiary.

Zwracamy się również z prośbą o to, by dzieci były przebrane w stroje bożonarodzeniowe oraz w różnego rodzaju zwierzątka, które będą towarzyszyć  (wzorem roku ubiegłego) św. Franciszkowi podążającemu w Orszaku. Wszystkie przebrane dzieci będą obdarowane słodyczami.

Ponadto prosimy o przygotowanie darów, które będziemy składać przed Stajenką Betlejemską (art. szkolne, zabawki, środki czystości, żywność itp.),  a następnie będą rozdane wśród potrzebujących.

Serdecznie zapraszamy!