Byliśmy w Miechowie

Zespół Teatralno-Satyryczny naszego Klubu został zaproszony przez Burmistrza Gminy i Miasta Miechów oraz Radę Seniorów w Miechowie na Dzień Seniora i Miechowską Jesień Kultury, które odbyły się w dniach 24 i 25 listopada br. Korzystając z zaproszenia uczestniczyliśmy w imprezie tylko pierwszego dnia, przedstawiając na wyraźne życzenie Przewodniczącej Rady Seniorów Pani Krystyny Barwińskiej scenkę satyryczną „Dwie Ciotunie”, która została przyjęta gorącymi brawami.

Nam zaś podobało się bardzo widowisko teatralno-muzyczne p.t. „Piosenka jest dobra na wszystko” w wykonaniu bardzo licznego Zespołu „Perły Miechowa”.

Zespół urzekł nas świetnie skonstruowanym scenariuszem, gdzie przeplatały się partie wspaniałego wokalu, muzyki, humoru, przy czym wszystko utrzymane było w tonacji jesiennej, barwnej i delikatnej melancholii.

Kontynuując wzajemne wizyty, można wiele zaczerpnąć z doświadczeń innych seniorskich środowisk i przenieść na własne podwórko, traktując je jako kanwę, którą można osnuć własnymi pomysłami.

Pomysłów mamy wiele, a zatem wszystko jeszcze przed nami, oby tylko zdrowie nam dopisywało, czego i Wam drodzy sympatycy i przyjaciele, którzy zaglądacie na naszą stronę internetową życzymy.

Tekst – Barbara Golińska
Zdjęcia – Agnieszka Majka